Binance - 200 milinów monet

Binance – 200 milinów monet

Binance Coin jest walutą kryptograficzną napędzaną przez Binance, giełdę walut kryptograficznych, która stanowi platformę dla handlu walutami kryptograficznymi.

Wykorzystanie Monety Binance obejmuje płatność za opłaty za wymianę wynikające z opłat handlowych i opłat za wypłaty pobieranych przez giełdę Binance. Monety Binance mogą być również wykorzystywane do inwestowania w ICO wprowadzone na Binance Launchpad.

 

Dodatkowe zastosowania Monety Binance obejmują możliwość zakupu wirtualnych prezentów i korzystania z Monaco Coin za pomocą aplikacji mobilnej Monaco lub karty Monaco Visa.

W przeciwieństwie do ogromnej większości walut kryptograficznych, Binance posiada system wykupu i niszczenia monet Binance, w ramach którego Binance wykorzysta 20% swoich kwartalnych zysków na odkupienie łącznie 50% wszystkich monet BNB w czasie, co odpowiada 100 milionom monet, aby pozostawić 100 milionów monet Binance w obiegu.

Binance został założony we wrześniu 2015 r. przez prezesa Binance Changpeng Zhao, z 200 milionami monet Binance wyemitowanych przy uruchomieniu.

Binance posiada blokowy ekosystem składający się z Giełdy, Laboratoriów, Launchpada i Info, a także jest uważany za jeden z największych na świecie systemów wymiany walut w krypcie.

Binance Launchpad: Pozwala, aby pierwsze oferty monet trafiły prosto na rynek, co jest nie tylko pozytywnym zjawiskiem dla bardziej rentownych projektów i start-upów, które Binance jest skłonny zatwierdzić dla Launchpada, ale również zwiększa liczbę żetonów/monet dostępnych na giełdzie Binance.

Dzięki temu, że Binance przeprowadza badania przed zatwierdzeniem pierwszej oferty monet dla Binance Launchpad, inwestorzy mogą inwestować w ICO używając monet Etera lub Binance.

Binance Info: Dostarcza podstawowych informacji na temat poszczególnych monet, w tym wolumenu cen, cen, limitów rynkowych, materiałów eksploatacyjnych, a także informacji dotyczących poszczególnych monet i białych ksiąg.

Binance – 200 milinów monet
5 (100%) 1