DBK Fleet Management – opieka nad każdym pojazdem

Branża TSL to nieustanne koszty, które przyprawiają o ból głowy każdego przedsiębiorcę sprawnej firmy przewozowej. Musi on utrzymać rentowność firmy, przy jednoczesnym dbaniu o każdy szczegół czy mankament pojazdu następnie naprawiając go. Ciągłe przeglądy techniczne i goniące terminy, a mało czasu na dobre rozgryzienie każdego problemu może być bardzo trudne. Jednak z pomocą przychodzi analityczne rozwiązanie DBK Fleet Management, które wspomoże każdego przedsiębiorcę w zarządzaniu jego firmą przewozową.

 

DBK Fleet Management – krok w przyszłość

DBK Fleet Management to uporządkowanie wszystkich problemów, terminów, napraw i informacji w jednej aplikacji, która może być dostępna nawet z smartfona. Zapewnia ona wiele pozytywów, które pomogą nie tylko przedsiębiorcom, ale także kierowcom. Nalezą do nich:

-Czuwanie nad stanem samochodu – system telematyki posiada konsultantów, którzy mają dostęp do komputerów pokładowych samochodów i stale monitorują ich kondycję. Podczas niespodziewanej awarii na drodze kierowca może skontaktować się z wykfalifikowanymi konsultantami, którzy pomogą w ocenieniu szkody i ocenią, czy samochód może dalej jechać w podróż, czy też musi zostać naprawiony. Jeżeli musi jechać do stacji naprawczej konsultant wskaże najbliższą, która będzie najlepiej przystosowana do najszybszej naprawy usterki tak, aby wszystko trwało jak najkrócej się da. Pozwoli to na zmniejszenie opóźnień i możliwość dotrzymania zleceń w terminie.

 

-Ekonomia jazdy – chyba każda osoba wie, jakie są obecne ceny paliw na drogach. Te zatrważające wartości są o niebo większe dla osób, które na co dzień poruszają się po jeździ dostarczając towary i pokonując tysiące kilometrów. Oczywiście płaci za to przedsiębiorca. Aby oszczędzić wartościowe pieniądze system DBK Fleet Management ocenia spalanie kierowców na różnych odcinkach jazdy. Dzięki temu przedsiębiorca wie, że niektórzy powinni jechać bardziej oszczędnie i może ich o to poprosić. Sumaryczna wartość całej floty może przynieść sporo zysku..

 

-Redukcja kar – często w razie niedotrzymania przeglądowych terminów podczas kontroli pojazdów firma może nadziać się na kary. Przy dużej flocie można zapomnieć o terminie przeglądu. Z DBK Fleet Management nigdy więcej się to nie zdarzy! Wszystkie terminy będą wprowadzone do aplikacji, która w wygodny sposób będzie informować przedsiębiorcę o nadchodzących zobowiązaniach unikając nieprzyjemnych kar.

Sprawdź: Telematyka DBK

Podsumowanie

DBK Fleet Management to autorski system telematyki, który powinien mieć każdy przedsiębiorca branży TSL. Wiele zalet systemu ułatwi codzienną pracę nie tylko zarządowi, ale także kierowcom.