Jakie spersonalizowane dekoracje weselne są modne?

Jakie spersonalizowane dekoracje weselne są modne?

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego każda para chce, żeby wszystko prezentowało się idealnie. Branża dekoracji weselnych na przestrzeni ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę, a na rynku pojawiło się mnóstwo spersonalizowanych dodatków. Sprawdź, jak dodać sali weselnej indywidualnego charakteru z nawiązaniem do świętującej pary.

Ozdoby na tort ślubny

Bardzo ważnym elementem weselnej imprezy jest tort ślubny, który daje prawdziwe pole do popisu pod względem personalizacji. Można poprosić o wykonanie figurek będących zabawnymi podobiznami pary młodej czy też wkomponować swoje ulubione zdjęcie. Prawdziwe rekordy popularności ze względu na subtelną elegancję biją toppery weselne. Para ma do wyboru nie tylko klasyczne litery lub całe imiona z wytworną czcionką, ale także wiele ciekawych wzorów, które doskonale będą pasować do wystroju sali weselnej.

Dekoracja sali weselnej

Spersonalizowane dekoracje nie powinny zdominować wystroju sali weselnej. Warto przyozdobić stół pary młodej i nadać mu indywidualny charakter, a także ustawić inicjały weselne w kilku miejscach sali. Ciekawym pomysłem mogą być również zwisające serpentyny z pierwszymi literami imion zakochanych. Można również zdecydować się na spersonalizowane balony.

Spersonalizowany stół weselny

Podczas dekorowania sali weselnej nie wolno zapomnieć o przyozdobieniu stołów. Wiele par decyduje się na butelki z alkoholem z wizerunkiem zakochanych lub ich inicjałami. Można również pokusić się o spersonalizowane serwetki weselne czy też bukieciki kwiatów w wazonikach z inicjałami pary. Coraz większą popularnością cieszą się także spersonalizowane słodycze weselne.

Motyw przewodni wesela

Większość par decyduje się na klasyczne motywy weselne, nie zdając sobie sprawy, że charakter wesela również może być bardzo indywidualną kwestią. Jeśli świeżo upieczeni małżonkowie uwielbiają motocykle czy też podróże, to mogą pokusić się o wybranie swojego hobby na motyw przewodni. Personalizacja w stu procentach!

Drewniane numerki na stół weselny – https://www.epizodar.pl/wystroj-przyjecia-weselnego/dekoracje-stolu-weselnego/numeracja-stolu/

Opublikowany w Dom