czarter jachtów motorowych chorwacja

Morska przygoda

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jest to idealny moment, by zaplanować letni wypoczynek. Jedyne, co trzeba zrobić to zdecydować, jak i gdzie spędzić cudowne wakacje. A może jest to idealny moment, by przeżyć morska przygodę?

Jeżeli jesteś zapalonym żeglarzem lub wprost przeciwnie, nigdy nie miałeś do czynienia z żeglowaniem, warto pomyśleć o wakacjach na jachcie motorowym w Chorwacji.

Dlaczego Chorwacja?

Chorwacja to istny raj dla żeglarza. Piękna pogoda, cudowne słońce, piaszczyste plaże, urokliwe krajobrazy. Do tego wybrzeża o długości 600 km, a przy nich wiele luksusowych marin, które czekają na żeglarzy.

Wody morza Adriatyckiego to idealne miejsce, gdzie można pożeglować, odpocząć i zwiedzić kilka cudownych miast Chorwacji. Czarter jachtów motorowych Chorwacja to możliwość spędzenia bardzo ciekawych wakacji zarówno na wodzie jak i na lądzie. Wielu żeglarzy decyduje się na zwiedzenie Dubrownika, amfiteatru w Pula, czy Parku Narodowego Jezior Plitwickich.

Żeglarzom, którzy chcą przeżyć przygodę z dużą dawką adrenaliny Chorwacja proponuje szeroką ofertę sportów, takich jak kitesurfing, windsurfing, czy loty paralotnią.

Z załogą czy samodzielnie?

Czarter jachtów motorowych Chorwacja to nie tylko oferta dla starych, doświadczonych wilków morskich. Jest to również oferta dla osób, które do tej pory z żeglowaniem nie miały nic wspólnego.

Jacht motorowy na Chorwacji można wyczarterować również z kapitanem, który zadba o bezpieczeństwo i ciekawą trasę morskich podróży. Jest to oferta dla osób, które nie posiadają umiejętności żeglarskich. Dzięki kapitanowi poznacie nikomu nieznane zakamarki linii brzegowej, zawiniecie do mariny, w której jest najlepsza restauracja z lokalnymi potrawami, a przede wszystkim poznacie tajniki sterowania jachtem motorowym.

Czarter jachtów motorowych Chorwacja to przepis na udane i niezapomniane wakacje. Niezależnie od tego, czy marzysz o odpoczynku w ciszy i spokoju, czy szalonych przygodach z dużą ilością adrenaliny na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wakacje na jachcie z rodziną, czy przyjaciółmi to niezapomniana przygoda, której wspomnienie przez lata będzie wywoływało uśmiech na ustach.