Problem małych ust – medycyna estetyczna

Zbyt małe usta

Jeśli dostrzegasz u siebie problem zbyt małych ust, bądź pragniesz zmienić ich kształt to pomoże Ci w tym medycyna estetyczna poprzez specjalną terapię, dzięki której będzie istniała możliwość modelowania oraz powiększania ust. Warto wspomnieć, że efekt jest natychmiastowy – bezpośrednio po zabiegu.

 

Terapia

Wyżej wspomniana terapia polega przede wszystkim na wypełnieniu konturu ust bądź czerwieni wargowej specjalnymi preparatami zawierającymi kwas hialuronowy. Ten kwas jest fenomenalnym środkiem modelującym.

 

Metoda modelowania ust

W ostatnich czasach została zaprezentowana nowa miękka igła, która jest połączeniem igły tradycyjnej oraz kaniuli. Zapewnia ona znacznie większą możliwość wykorzystania różnych technik korekcji twarzy, jakie zapewniają najlepszy naturalny efekt połączony z brakiem siniaków podczas zabiegu.

Cellulit

Można powiedzieć, że cellulit stał się już chorobą cywilizacyjną kobiet w XXI wieku. Wiele kobiet ma cellulit, a jeśli nie to bardzo prawdopodobne jest to, że w przyszłości będzie go mieć. Warto więc od samego początku z nim walczyć, aby nie rozgościł się na naszym ciele. Cellulit jest niczym innym jak złogami tłuszczu, które zalegają w głębokich partiach skóry. Blokują one prawidłowy przepływ krwi oraz limfy. Obrzęk, który się pojawia zakłóca prawidłowe procesy, jakie muszą zachodzić w naszej skórze. Poprzez to staje się ona znacznie mniej elastyczna, wiotka, a także sprawia wrażenie gąbczastej.

Kiedy pojawia się cellulit?

Bardzo często zdarza się, że pierwsze objawy mogą zauważyć kobiety w czasie dojrzewania. Kolejno objawy można zauważyć podczas ciąży, a także w okresie menopauzy. Krótko mówiąc w trzech najważniejszych okresach rozwoju, które przechodzi kobieta.

Jak walczyć z cellulitem?

Obecnie na rynku mamy na prawdę bardzo dużo preparatów, które pomagają usuwać cellulit. Możemy spotkać tabletki na cellulit, jednak nie każdy się na nie decyduje i woli stosować krem na cellulit. Kosmetyki powinny posiadać w sobie bluszcz czy miłorząb japoński, a także skrzyp polny oraz kasztanowiec.

Problem małych ust – medycyna estetyczna
5 (100%) 1