Rodzaje T-shirtów

Nieodmiennie koszulki wykonane z bawełny lub innych, tym podobnych materiałów, to wygodna forma ubioru, która świetnie komponuje się ze stylem sportowym oraz coraz częściej, ze stylem wizytowym. Nikogo nie dziwi już mężczyzna nakładający biały T-shirt do marynarki oraz kobieta komponująca go ze spodniami z kantem i szpilkami. Sportowa elegancja sprawiła, że również tak zwyczajny element ubioru nabrał nowego znaczenia i jest bardzo ważną bazą każdej szafy. T-shirty można podzielić na kilka ich form, mogą być jednokolorowe, wielokolorowe, z kolorowymi nadrukami czy logotypami oraz te z dekoltem wyciętym w serek, w łódkę, hiszpańskim, zastosowanym na plecach czy całkowicie bez dekoltu. Który rodzaj i w jakiej stylizacji odnajdzie się najlepiej?

Koszulki z nadrukami

Niebywałym powodzeniem w ostatnim czasie cieszą się koszulki z nadrukami logotypów znanych marek. Wiele osób sięga po nie z dumą prezentując modne brandy. Niestety na ulicach można zobaczyć sporo osób, które z uporem maniaka nakładają chociażby koszulki Levisa. I tak jak może było to ciekawe, gdy działo się to w przypadku wybiórczych jednostek, tak ulice zasypane ludźmi w takich samych ubraniach nie wygląda wcale dobrze, a wręcz odstręczają tych, którzy nie wpadli w sidła marki, od sięgania po ich produkty. Inaczej sprawa się ma w przypadku kolorowych grafik, które często z coraz to większą dozą fantazji, poprawiają humor i są fajnym elementem sportowego stroju, zarówno damskiego jak i męskiego. Gry słowne, zabawne obrazki czy znane z kultury internetowej memy, są ciekawą dekoracją codziennego stroju, pewnego rodzaju urozmaiceniem dla stylizacji.

Klasyczna biel i ponadczasowa czerń

Tym co zdecydowanie powinno być elementem stałym każdej szafy to koszulki jednokolorowe w uniwersalnych kolorach. W przypadku kobiet, nawet zwykły T-shirt ale z zastosowanym delikatnym dekoltem w serek, czy wycięciem na plecach, może świetnie zgrać się z rozkloszowaną spódnicą czy dopasowanymi do ciała spodniami typu rurki lub skinny.  Warto stawiać na jakość produktu, który nawet często noszony nie będzie miał znaków użytkowania i eksploatacji.

Rodzaje T-shirtów
Oceń ten post
Opublikowany w Moda