Sarm mk 677

Sarm mk 677 – czym jest?

Sarm mk 677 inaczej zwany Ibutamoren, Mesylate lub Nutrobal jest produktem anaboliczno-antykatabolicznym.

Ibutamoren to najlepszy na rynku środek pobudzający hormon wzrostu przy jednoczesnym pobudzaniu mięśni i tkanek powodując wzrost masy mięśniowej oraz tkanki kostnej. Środek nie wykazuje silnych skutków ubocznych i nie zakłóca pozostałych procesów biologicznych w organizmie.

Sprawdź również: Sarm mk 677 – WXN Labs

Ibutamoren jest środkiem w pełni bezpiecznym, co potwierdzają liczne badania na jego temat. Sarm został opracowany dla osób zmagających się z zanikiem mięśni, osteoporozą, czy nadwagą.

Regularne zażywanie Sarm mk 677 sprawi, że zostanie w wysokiej mierze wzmożony proces wiązania aminokwasów przez tkanki mięśniowe, co w znacznej części przyczyni się do utraty zbędnej tkanki tłuszczowej, odnowy włókien mięśniowych i wzmocnienia tkanki kostnej.

Sarm mk 677 działaniem jest podobny do greliny, środku na zwiększenie stężenia hormonu wzrostu, jednak Ibutamoren zamiast podnosić poziom kortyzolu – obniża go.

Środek ma bardzo silny wpływ na okres regeneracji po wysiłkowej.

Sarm mk 677 gwarantuje dużą głębokość i jakość snu, odprężenie umysłu i zanik zmęczenia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Można doświadczać mocnych i realistycznych snów.

Zaleca się stosowanie jednej kapsułki dwa razy dziennie przez okres 6 miesięcy, najlepiej w połączeniu z metforminą lub berberyną wzmacniając tym samym jakość satysfakcji z zażywania produktu.

Rzadkie i znikome efekty uboczne to:

– niewielki wzrost insulino odporności,

– zwiększenie łaknienia, co w przypadku budowania masy mięśniowej nie będzie przeszkadzać,

– zatrzymanie wody w organizmie,

– obrzęki,

– nadmierne zwiększenie pewności siebie,

– stymulacja wzrostu włosów i paznokci.

Sarm mk 677 – czym jest?
5 (100%) 1