Telematyka – DBK Fleet Management system

Dobry przedsiębiorca to taki, który utrzymuje firmę w jak najlepszej rentowności sprawiając, że jej przychody są satysfakcjonujące. Jednak ma on na głowie ogrom różnego rodzaju spraw, które musi codziennie dopilnować, aby były perfekcyjnie zorganizowane. Umowy, papiery, ubezpieczenia swojej floty, przeglądy a do tego kierowcy.. Wszystko to sprawia, że łatwo jest pominąć jakiś aspekt za który może spotkać go kara finansowa podczas kontroli. Dodatkowo ceny paliw ciągle rosną, a to główny wydatek każdego kierownika firmy przewozowej. Jednak istnieje sposób, aby łatwo nad tym wszystkim zapanować i nie dość, że uzyskać benefity finansowe, to jeszcze w sposób bardziej komfortowy zarządzać wszystkim nawet nie wychodząc z biura!

 

DBK Fleet Management – rewolucja w zarządzaniu

Jest to autorski system utworzony przez grupę DBK, która jest wiodącą firmą na rynku przewoźników. W wyniku tego zna się na rzeczy jak nikt inny przez co opracowanie przez nich odpowiedniej telematyki będzie najbardziej trafione dla każdego przewoźnika i jego kierowców! Kontrola i czuwanie nad wieloma aspektami takimi jak:

-Spalanie paliwa – jest to bardzo istotne, a każdy kierowca posiada niejako inny styl jazdy. Jedni jeżdżą bardziej agresywnie, a inni bardziej zachowawczo co przekłada się na mniejsze spalanie. DBK Fleet Management pokaże kierownikowi, którzy kierowcy jak jeżdżą co pozwoli na zlokalizowanie tych najbardziej rozrzutnych

-Dopilnowanie terminów! Przy obecności wielu samochodów ciężarowych dopilnowanie aby każdy z nich posiadał ważne ubezpieczenia i przeglądy bywa trudne. DBK Fleet Management będzie czuwał nad nimi informując o kończących się zezwoleniach w wyniku czego przedsiębiorca będzie miał wszystko w jednym miejscu i nie zapomni o wykonaniu koniecznych badań chroniąc się przed potencjalnymi karami

-Bezpieczeństwo ponad wszystko! Moduł nawigacji GPS zainstalowany w systemie DBK Fleet Management wskaże gdzie znajduje się dany kierowca, a w razie niespodziewanej kradzieży zlokalizuje samochód w mgnieniu oka!

-Pomoc w usterkach – często migające kolorowe sygnatury na stacyjce mogą wprowadzać kierowcę w niepokój. Jechać dalej czy nie? Konsultanci DBK Fleet Management ocenią szkodę i poinformują kierowcę w jaki sposób się zachować!

 

Podsumowanie

Telematyka DBK Fleet Management to najlepsze możliwe oprogramowanie dla przedsiębiorców dbających o swoje samochody ciężarowe. Pomoc w zarządzaniu będzie wygodniejsza niż kiedykolwiek, a dzięki aplikacjom na telefon komórkowy może być wykonywana z każdego miejsca na ziemi!