Włosy doczepiane – idealny dodatek na lato

Przedłużanie włosów to zabieg umożliwiający przedłużenie włosów od 20 do 60 cm. Zabieg ten bez względu na metodę jego wykonania jest drogi i przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą w krótkim czasie mieć długie włosy. Przedłużone włosy dobierane są do długości włosów naturalnych oraz ich kondycji i struktury.

Zobacz: Włosy doczepiane – Cameron Hair

      Spotkać się można z różnymi technikami doczepiania włosów, które w salonach fryzjerskich dobierane są indywidualnie do każdego z klientów. Metody doczepiania włosów:

  – keratynowa polega na zgrzewaniu włosów na ciepło w temperaturze 170 stopni za pomocą keratyny, która jest naturalnym składnikiem włosów i odpowiada za ich połysk.

  – laserowa polega na zastosowaniu cienkich nanołączeń, które są dyskretne i nie widać ich nawet z bliska i przede wszystkim są bardzo trwałe.

  – micro rings polega na wykorzystaniu ringów tzn. aluminiowych, małych, lekkich obrączek, które dopasowane są kolorem do koloru włosów i nie rzucają się w oczy.

  – włosy flip in to nowoczesny sposób, którego sekretem jest przymocowanie naturalnych włosów do bezbarwnej żyłki. Żyłkę tę zakłada się na głowę i jest ona wygodna w użytkowaniu i stworzona do wielokrotnego użytku i nie niszczy naszych włosów.

   – naturalne włosy clip in to metoda, dzięki której można przedłużyć włosy samemu w domu, idealnie sprawdza się jeśli chcemy mieć piękne, długie włosy przez kilka godzin. Włosy te są bezszwowe co daje duży komfort podczas użytkowania.

  – tulejkowa włosy łączone są za pomocą tulejek, które wykonane są z brązu lub miedzi a dociska się je za pomocą cążek.

  – ultradźwiękowa łączy ze sobą włosy za pomocą urządzenia wysyłającego fale ultradźwiękowe, które nie wpływają na kondycję skóry głowy i włosów. Do tej metody przedłużania włosów mogą być stosowana tylko naturalne włosy.

  – kanapkowa polega na przyklejeniu pasm włosów na taśmie mającej kilka centymetrów. Taśma ta jest niewyczuwalna i lekka co nie przeszkadza w ich użytkowaniu.

     Włosy doczepiane bez względu na metodę ich doczepiania można czesać oraz układać z nich różne fryzury i przede wszystkim cieszyć się ich pięknym wyglądem i odpowiednią dla nas długością.

Opublikowany w Moda