Wood slicker

Kaletnictwo to branża w której diabeł często tkwi w szczegółach. Wykonywane dzieła ręczne chwalone są precyzja i dobrą jakością. Jednak sam proces musi być bardzo dopilnowany, aby renoma dalej mogła się utrzymywać. Aby zrealizować swoje projekty w najbardziej precyzyjne sposoby z możliwych nie obejdzie się bez zakupu odpowiednich narzędzi, które pomogą kaletnikowi przygotować jego skóry do pracy.

Jednym z nich jest wood slicker obecny na sklepie internetowym Craftpoint. To specjalistyczne narzędzie do skóry, służące do wykańczania krawędzi skóry. To bardzo delikatne, lecz widoczne miejsce, na które powinno zwracać się podwójną uwagę. Odstające nitki czy kawałki skóry zdecydowanie będą mogły zniszczyć całą kompozycję projektu – dlatego wood slicker przeznaczony to przypalania oraz polerowania krawędzi skóry może być idealnym rozwiązaniem.

 

Zobacz: wood slicker – CraftPoint

 

Charakterystyka produktu

Wood slicker obecny w asortymencie sklepu internetowego Craftpoint jak sama nazwa wskazuje zbudowany jest z wysokiej jakości drewna. Na jego powierzchni obecne są 4 szerokości rowków dając bardzo dużo możliwości manewrowania wood stickerem. Dodatkowo długi drewniany trzon jest bardzo wygodny w dotyku oraz użytkowaniu.

Jest to narzędzie wręcz stworzone dla miłośników perfekcji, którzy chcą, aby ich skórzane projekty były dopracowane w każdym calu. Jeśli jesteś kaletnikiem, który jeszcze nie posiada w swoim asortymencie wood stickera to powinno się to koniecznie zmienić! Wysokiej jakości drewno, które sprawia, że użytkowanie tego narzędzia to czysta przyjemność to jego kolejny atut.

 

Podsumowanie

Dobre narzędzia to podstawa do tworzenia projektów z działu galanterii skórzanej. Nie ważne czy chodzi o etui, torebki, torby, paski czy też portfele – wood sticker pomoże w tworzeniu każdego z nich przez co będą one dopracowane w każdym szczególe. Delikatnie przypalone i wypolerowane krawędzie z pewnością zwrócą uwagę nie jednej osoby.

W sklepie Craftpoint dostępnych jest jeszcze wiele innych narzędzi godnych uwagi.