Zmysłowa bielizna dla każdej kobiety

Zmysłowy wygląd to coś, co jest niezwykle pożądane przez kobiety. Oczywiście istnieje grono Pań, które absolutnie nie zaprzątają  sobie tym głowy, ale wiele jest i takich, które każdego dnia, nawet jeżeli nikt ich bielizny nie zobaczy, pragnie mieć na sobie coś, co dodaje pewności siebie i może wprawić w zakłopotanie niejednego mężczyznę. Pięknie wykrojone, koronkowe majteczki, delikatny ale ładnie eksponujący biust stanik, utrzymujący w odpowiednim miejscu pończochy pas, czy uzupełniające całość  paski do bielizny sprawiają, że ciało, choć bardzo piękne, nabierze zmysłowego, pełnego wdzięku wyglądu.

Komplety bielizny

Zestawy składające się z majteczek i biustonosza warto mieć zawsze w swojej garderobie. Nakładanie bielizny składającej się z niedopasowanych elementów nie wygląda ładnie ani seksownie. Nawet wtedy, gdy nie mamy jednolitego zestawu, warto zastosować spójność kolorystyczną. ukochany mężczyzna się nie spostrzeże, że są to dwa różne elementy, natomiast wizualnie zgodność zostanie zachowana. Nakładanie dwóch różnych elementów, to jak zakładanie dwóch skarpet nie od pary. Jest to niedopuszczalnie i wizualnie bardzo nieestetyczne, dlatego warto, nawet pomimo ceny inwestować w komplety, które, jeżeli są dobrej jakości, posłużą przez wiele lat.

Pończochy vs rajstopy

Tak jak pończochy są bardzo zmysłowym elementem bielizny, tak rajstopy już nie do końca, aczkolwiek są łatwiejsze w noszeniu i dobrze chronią narządy rozrodcze przed przemrożeniem, szczególnie zimą. Pończochy są podobne do rajstop, ale są dwoma niezależnymi elementami okalającymi nogi i kończącymi sie na wysokości uda, nieco poniżej pośladków. Ich góra jest zwieńczona delikatną koronką, która może być wyposażona w silikonowe paski utrzymujące pończochy w odpowiednim miejscu. Pończochy mogą być również mocowane przy użyciu pasa do pończoch, który sam w sobie jest też świetnym dodatkiem uzupełniającym bieliźnianą stylizację.

Zmysłowa bielizna dla każdej kobiety
Oceń ten post
Opublikowany w Moda